Zestaw 2 szt. interkomu Bluetooth MaxTo M2
Kod: 6327Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Interkomy motocyklowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 7434033192181 |
| Czas czuwania (h): | 200 |
| Czas pracy (h): | 10 |
| Interfejs ładowania: | Mikro USB |
| Ocena: | MAXTO |
| Temperatura pracy: | -10°C - 55°C |
| Temperatura przechowywania: | -20℃-60℃ |
| Typ baterii: | Akumulator litowo-polimerowy |
| Zasięg działania (m): | 1000 |
| Źródło napięcia: | 5V - 0,5A |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.






