Interkom Bluetooth MaxTo M2
Kod: 5093Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Interkomy motocyklowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 7434001736744 |
| Ocena: | MAXTO |
| Temperatura pracy: | -10°C - 55°C |
| Temperatura przechowywania: | -20℃-60℃ |
| Typ baterii: | Akumulator litowo-polimerowy |
| Źródło napięcia: | 5V - 0,5A |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.






