Uniwersalne dodatkowe oświetlenie LED Cree U7 z włącznikiem
Kod: 5708Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Elektronika motocyklowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 7434003794742 |
| Jasny kolor: | Biały |
| Moc światła (W): | 125 |
| Napięcie wejściowe: | 12V-80V prądu stałego |
| Rzeczywista moc (W): | 15 |
| Strumień świetlny: | 3000lm |
| Temperatura barwowa diody LED: | 6000K-7000K |
| Tworzywo: | Stop aluminium |
| Zasięg (km): | 0,2 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Značka CREE je v nabídce Motoplace spojována převážně s LED technologií, konkrétně s výkonnými přídavnými světly pro motocykly. Jejich největší předností je vysoká svítivost, dlouhá životnost a odolnost. Díky tomu jsou přídavná světla s LED čipy od značky CREE oblíbenou volbou pro jezdce, kteří potřebují lepší viditelnost a bezpečí za každého počasí.
Co značka CREE nabízí?
- Přídavná LED světla (modely U5, U7, U2) pro ři´ídítka či doplňkové osvětlení
- Světelné sady s vypínačem pro snadné ovládání za jízdy
- LED světla různých tvarů – s ochrannou klecí (U5) i s „angel eyes“ efektem (U7)
- Elektronické doplňky pro moto‑elektroniku (ovládací prvky, kabeláže)





