Ładowarka akumulatorów FULBAT FULLOAD 1000 FULLOAD 1000 6/12V 1A (nadaje się również do akumulatorów litowych)
Kod: 700.750514Opis szczegółowy produktu
Zaprojektowana do akumulatorów ołowiowych i litowych, FULLOAD 1000 to automatyczna, inteligentna ładowarka i urządzenie do konserwacji akumulatorów w sportach motorowych. Z 4 trybami do wyboru, w tym trybem litowym, FULLOAD 1000 to ładowarka akumulatorów 6 V i 12 V o natężeniu prądu 1 A do akumulatorów o pojemności do 20 Ah. Bezpieczna i łatwa w użyciu, 3 etapy ładowania zapewniają maksymalną wydajność i żywotność wszystkich akumulatorów. Ładowarka jest dostarczana z 1 zestawem zacisków i 1 zestawem zacisków oczkowych. Cechy: Inteligentna ładowarka akumulatorów i konserwacja Do akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V–12 V (żelowych, AGM, MF, suchych, Ca/Ca, mokrych) i akumulatorów LiFePO4 12 V Prąd ładowania 1 A przy pojemności akumulatora do 20 Ah 4 tryby ładowania Łatwa konfiguracja i obsługa: podłącz, wybierz tryb ładowania i zapomnij o nim Łatwy do odczytania wyświetlacz LED Całkowicie zabezpieczony przed zwarciem, nieprawidłowym podłączeniem, przeładowaniem i przegrzaniem Dostarczany z zestawem zacisków zestaw zacisków z oczkiemParametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulator motocyklowy |
|---|---|
| EAN: | 3564097505147 |
| Typ baterii: | Ładowarki |
| Nadaje się do wszystkich typów baterii: | Żel, SLA, MF i DRY |
| Waga: | 0,4 kg |
| Aktualny: | 1 wzmacniacz |
| Wejście: | 100-240 V |
| Wydajność: | 6V/12V |
| Wymiary: | 80x64x35 mm |
| Ładowanie: | 3 kroki |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

