Akumulator motocyklowy konwencjonalny FULBAT 51913 z pakietem kwasowym
Kod: 700.550542Opis szczegółowy produktu
Od 1.2.2021 r. wchodzi w życie Rozporządzenie (UE) 2019/1148, zakazujące sprzedaży akumulatorów zawierających elektrolit użytkownikowi końcowemu. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Co to dla Ciebie oznacza? • Jeśli jesteś naszym dealerem, wystarczy, że wypełnisz ten formularz. Wyślij go na adres e-mail: podpora@motopoint.cz. • Jeśli jesteś użytkownikiem końcowym, skontaktuj się z nami, a polecimy Ci najbliższego dealera, który BEZPŁATNIE aktywuje Twój akumulator i przygotuje go do odbioru osobistego. Seria suchych akumulatorów DRY oferuje niezrównany wybór modeli 6 V i 12 V. Jest ona stosowana w wielu motocyklach, głównie w chińskich skuterach. Jest dostarczana w stanie suchym, nienapełniona kwasem, dzięki czemu może być przechowywana przez długi czas bez konieczności sprawdzania lub ładowania. Przed pierwszym użyciem należy ją napełnić kwasem (elektrolitem). Jest ona dostarczana w odpowiedniej ilości w zestawie. Cechy: Sucha konstrukcja Aktywacja przed pierwszym użyciem Regularna konserwacja i uzupełnianie w razie potrzeby Montaż wyłącznie w pozycji pionowej Akumulatory 6 V i 12 V Normalna żywotnośćParametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulator motocyklowy |
|---|---|
| EAN: | 3564095505422 |
| Typ baterii: | Standardowy |
| Typ maszyny: | Skuter |
| Pozycja: | Tylko pozycja pionowa |
| Woltaż: | 12V |
| Pojemność: | 19 Ah |
| Prąd rozruchowy: | 210 A |
| Wymiary: | 186x82x171 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

