Uchwyt na telefon z ładowarką Ram-Metal "L" Biketec
Kod: OLE-BT153Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Uchwyt na telefon z ładowarką Ram-Metal "L" Biketec, wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z metalu i charakteryzują się wyjątkowo mocnym mocowaniem. Pasuje do wszystkich typów telefonów. Uchwyt posiada wyjście USB z opcją szybkiego ładowania 2 A. Dla bezpieczeństwa wyjście USB zabezpieczone jest gumową zatyczką, która chroni je przed wodą i kurzem. Dodatkowo, uchwyt wyposażony jest w wyłącznik zasilania.
Pakiet zawiera:
- 4 ramiona z gumowymi uchwytami
- Ładowarka USB
- przełącznik kablowy
- złącze metalowe
- koniec montażowy
- koniec mocowania lustra
- klucz montażowy
- osłony gniazd
- 2x śruby montażowe
- 2x uchwyt z nakrętką
- 2x dodatkowy uchwyt gumowy
Parametry techniczne:
| Wejście | Prąd stały 12-24 V |
| Wyjście | Prąd stały 5 V - 2,1 A |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Imadło | 32 - 83 mm |
| Średnica montażowa | 19 - 30 mm |
| Klasa wodoodporności | IP66 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Części zamienne do motocykli |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| Akcesoria: | Posiadacze |
| Kolor: | Czarny |
| Ocena: | Biketec |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Značka Biketec je specialistou na praktické moto příslušenství. Klade důraz na každodenní užitek, odolnost a přijatelnou cenu. U nás najdete především ochranu proti počasí (plachty, pláštěnky) a užitečné doplňky, jako jsou stojany nebo základní údržbové doplňky. Biketec funguje jako dostupná alternativa pro jezdce, kteří nechtějí investovat do prémiových značek.
Hlavní doménou jsou voděodolné plachty Aquatec různých velikostí, vhodné na moto i čtyřkolku — nechybí jim důkladná ochrana před UV zářením, prachem i deštěm, včetně průchodů pro zámek či ťapky pod koly. Najdete zde ale také praktické stojany, rampy a servisní pomůcky pro dílnu, stejně jako základní elektronické doplňky.
Co značka Biketec nabízí?
- Nepromokavé plachty a pláštěnky (různé velikosti)
- Stojany, rampy, podložky
- Náhradní díly
- Moto oblečení

