Ładowarka akumulatorów FULBAT FULLOAD F4 FULLOAD F4 2A (nadaje się również do akumulatorów litowych)
Kod: 700.750515Opis szczegółowy produktu
FULLOAD F4, nasz najmocniejszy model, to automatyczna, inteligentna ładowarka i podtrzymywacz akumulatorów, przeznaczona do akumulatorów ołowiowych i litowych w sportach motorowych. Z 7 trybami do wyboru, w tym trybem litowym, FULLOAD F4 to ładowarka akumulatorów 6 V i 12 V o natężeniu prądu 2 A lub 4 A do mniejszych i standardowych akumulatorów. Bezpieczna i łatwa w użyciu, 8 etapów ładowania zapewnia maksymalną wydajność i żywotność wszystkich akumulatorów. Ładowarka jest dostarczana z 1 zestawem zacisków i 1 zestawem zacisków oczkowych. Cechy: Inteligentna ładowarka akumulatorów i konserwacja Do akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V–12 V (żelowych, AGM, MF, suchych, Ca/Ca, mokrych) i akumulatorów LiFePO4 12 V Prąd ładowania 2 A lub 4 A przy pojemności akumulatora do 80 Ah 7 trybów ładowania Łatwa konfiguracja i obsługa: podłącz, wybierz tryb ładowania i zapomnij o nim Łatwy do odczytania wyświetlacz LED Całkowicie zabezpieczony przed zwarciem, nieprawidłowym podłączeniem, przeładowaniem i przegrzaniem Dostarczany z zestawem zacisków zestaw zacisków z oczkiemParametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulator motocyklowy |
|---|---|
| EAN: | 3564097505154 |
| Typ baterii: | Ładowarki |
| Nadaje się do wszystkich typów baterii: | ŻEL, SLA, MF, SUCHE, AGM, Ca/Ca i LIT |
| Waga: | 0,31 kg |
| Wejście: | 220-240 V |
| Wydajność: | 6V/12V |
| Wymiary: | 153x72x43mm |
| Tryb ładowania: | 7 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

