Dodatkowe oświetlenie LED U5 CREE MINI zestaw
Kod: 4994Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Elektronika motocyklowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| Jasny kolor: | Biały |
| Moc światła (W): | 125 |
| Napięcie wejściowe: | 12V-80V prądu stałego |
| Rzeczywista moc (W): | 15 |
| Strumień świetlny: | 3000lm |
| Temperatura barwowa diody LED: | 6000K-7000K |
| Tworzywo: | Stop aluminium |
| Zasięg (km): | 0,2 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.







