Bezobsługowy akumulator motocyklowy FULBAT FTX12-BS (YTX12-BS)
Kod: 700.550603Opis szczegółowy produktu
Akumulator serii MF został zaprojektowany, aby zapewnić większy komfort i wydajność. Bezobsługowy akumulator MF zawiera materiał chłonny - polar lub AGM (Absorbed Glass Material), wewnątrz którego nasączony jest kwas (elektrolit). Jest dostarczany, podobnie jak DRY Fulbat, suchy, nie wypełniony kwasem, ale zawierający kwas, co pozwala na jego długie przechowywanie bez sprawdzania lub ładowania. Konstrukcja akumulatora jest ogólnie bardziej nowoczesna. Rozładowuje się rzadziej i wolniej, co pozwala na więcej cykli życia - tzn. można go rozładowywać i ładować więcej razy, dzięki czemu działa dłużej niż konwencjonalne akumulatory DRY. Jest również lepiej odporny na wahania pogody. Cechy: Technologia AGM Dostarczany z kwasem Należy napełnić przed pierwszym użyciem Bezobsługowy po aktywacji Dłuższy cykl życia Nadaje się do stosowania w zimne dni Montaż w pozycji pionowej lub lekko nachylonej Wydłużona żywotność Zastosowanie: Przed rozpoczęciem użytkowania należy go napełnić kwasem, który jest dołączony do opakowania. Każda cela zawiera dokładnie tyle kwasu, ile potrzebuje każda część akumulatora. Akumulator jest przymocowany do akumulatora, aż cała jego zawartość zostanie wchłonięta przez włókninę (materiał absorbujący wewnątrz akumulatora). Konserwacja: Akumulator jest bezobsługowy. Oznacza to, że nie trzeba sprawdzać ani uzupełniać elektrolitu. Jednak, jak każdy inny akumulator, należy go naładować. Zazwyczaj po 2 miesiącach nieużywania.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulator motocyklowy |
|---|---|
| EAN: | 3564095506030 |
| Typ baterii: | Bezobsługowy |
| Pozycja: | maksymalne nachylenie 30° |
| Woltaż: | 12V |
| Pojemność: | 10Ah |
| Prąd rozruchowy: | 150A |
| Wymiary: | 150x87x130 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

